E-ticaret Sistemleri

eticaret

Para ile satın alamayacağınız tek şey nedir? Biz söyleyelim; Zaman…

Bu yüzden her dakikanız hayat içerisinde önemlidir. Günümüzde alışveriş merkezlerinde harcadığınız zaman yerine elektronik ticaret sistemi ile oturduğunuz yerden istediğiniz her ürünü ayağınıza getirebiliyorsunuz.

Böylece zamanı belki satın alamıyorsunuz ama en azından hızını yavaşlatabiliyorsunuz. Hayatınızda daha çok anılar hatta hayaller biriktiriyorsunuz.

Dizdar Group, firmanızın ürünlerini kendine has yazılım teknikleriyle, ticaretinizi internet ortamına taşır ve istediğiniz tüketici kitlesine ulaştırır. Tüketicinin zamanı ve hayalleri kendinde kalırken, firma olarak başarınız da sizde kalır…

Hizmet Kapsamı

  • E-ticaret sitelerinizde , hazır tema ve taslak yerine her siteye özel mobil ve tablet uyumlu responsive tasarım sağlanmaktadır.
  • E-ticaret sitelerinizin tasarımları sizlere danışılarak yapılmakla birlikte, birbirinin aynısı sadece renkleri farklı binlerce E-ticaret Sitelerinden hep bir adım önde olursunuz.
  • E-ticaret sitenize gelen yüksek trafik sizi endişelendirmesin. Bünyemizdeki trafik limiti olmayan güçlü sunucularda sınırsız kaynak kullanım hakları sağlamaktayız. Stabilize güvenlik lisanslarıyla sunucularımızı optimize tutarak kesintisiz ve sınırsız erişim sunmaktayız.
  • Entegre güvenlik prosedürlerimizi tüm E-ticaret sitelerimize hassasiyetle uygulamaktayız. Bölyece bilgilerinize kesinkile erişilememektedir. Sağlamış olduğumuz SSL güvenlik sertifikası tüm sisteme %99.9 uyumluluk sağlamaktadır.
  • E-ticaret için her yıl yenilenen bedeller ödemenize gerek yok. E-ticaret yazılımını satın alır ve hamili olursunuz. Sözleşme şartlarında ömür boyu lisans sahibi olursunuz. Yenileme periyodunda sadece sunucu ve devam eden sertifika bedelleri tarafınızdan alınır.
  • Her işi uzmanına bırakınız. İşlemi biten E-ticaret sitelerinin teslim öncesi son uyumluluk testlerini Google politikalarına uygun bir hale getiririz.
  • Eticaret Mevzuatı Uygunluğu, SSL Sertifikası, Kullanıcı Dostu Arayüz, SEO Optimizasyonu, Sınırsız Kategori ve Ürün, Ürün Tanımlamaları, Ürün Karşılaştırma, Toplu Fiyat ve Stok Güncelleme, Sipariş Takibi ve Yönetimi, Otomatik Mail Bildirimleri, Puan & Hediye Sistemi ve Tavsiye Ürünler