Sosyal Medya Danışmanlığı

k7

Bu yazıyı okurken size en yakın olan eşyayı elinizden geldiğince en uzak olan yere fırlatın! En fazla kaç metre gider? 3, bilemediniz 4 metre…

Peki, sosyal medyada (Facebook gibi) attığınız bir post en fazla nereye gider? Doğru bir sistem ile Alaska’dan Afrika’ya kadar gidebilir. Kısacası bu, farklı kıta ve ülkelerden milyarlarca insana ulaşmak demektir.

Böyle bir gücü elinde bulunduran her firma eninde sonunda markalaşmak zorunda kalacaktır. Bu süreç de mutlak suretle başarıyı getirecektir. Dizdar Group, sosyal medya danışmanlığı ile misyonunuzu ve vizyonunuzu milyarlarca insana ulaşmanız için sizinle çözüm ortaklığına gider.

Hizmet Kapsamı

 • Sosyal Medyada Sizin İçin Ne Yaparız?
  İçerik Yönetimi Sürekli canlı kalan sosyal medyanın uygun bir şekilde düzenli beslenmesi gereklidir. Markanızın değerlerini sosyal medyaya uygun hale getirir ve bu yönde yaratıcı içerikler üretiriz.
 • Moderasyon
  Sosyal medya hesaplarımız düzenli olarak takip edilir.
 • Sosyal Medya Takibi
  Siz sosyal medyada olmasanız dahi insanlar markanız hakkında sosyal medyada konuşur! Bu yüzden sosyal medyayı uygun programlarla takip etmek önemlidir.
 • Online İtibar ve Kriz Yönetimi
  Markanızla ilgili oluşabilecek krizleri önceden tahmin eder, araştırır senaryoları çıkartır.
 • Dijital PR
  Halkla ilişkiler odaklı ele alınan markanız bir bütünlük sağlanarak yönetilir.
 • Sosyal Medya Yönetimi
  Dijital sistemde, kullanıcılar markalarla etkin olarak iletişim halindeler.
 • Dizdar Group, krizleri fırsata çevirmekteki ustalığı ile sosyal medya alanındaki tecrübesi ile sektördeki lider firmalardan biri olmaktan gurur duyar. Farklı içerik stratejileri ile yapılandırdığı marka sayfalarının diğer firmalardan çok daha önde ve farklı bir yerde konumlanmasını sağlar.